Notariusz KrakówPrawnicy Kraków

Wybrany salon

Forystek & Partnerzy

Logo, Forystek & Partnerzy
Kancelaria FORYSTEK & PARTNERZY jest kancelarią działającą od 1997 roku, wyspecjalizowaną w zakresie pełnej i kompleksowej obsługi prawnej dużych podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem spółek giełdowych, banków oraz instytucji finansowych. Kancelaria posiada również bogate doświadczenie w obsłudze firm petrochemicznych, paliwowych, deweloperskich oraz firm z branży budowlanej. Od wielu lat figurujemy na wysokich pozycjach w rankingach firm prawniczych publikowanych w kraju i zagranicą
Współpracujemy również z wysokiej klasy specjalistami z zakresu finansów i podatków, co w bieżącej działalności naszych Klientów ma istotne znaczenie.

Nasza firma powstała jako efekt doświadczeń związanych ze świadczeniem usług prawnych przez partnerów spółki najpierw w ramach brytyjskiej firmy prawniczej THEODORE GODDARD, potem amerykańskiej firmy prawniczej DEWEY BALLANTINE, a następnie kancelarii FORYSTEK GÓRALCZYK RYCHLICKI Spółka Adwokacka s.c. oraz spółek Furtek Palinka Zieliński i Domański Zakrzewski Palinka
Prawnicy naszej Kancelarii specjalizują się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, w szczególności prawie spółek. Kancelaria posiada także doświadczenie w przygotowywaniu spółek do ich upublicznienia i w przeprowadzaniu pierwszej oferty publicznej (IPO).

Najdobitniej o tym świadczy fakt, iż Kancelaria jest członkiem programu prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie – Partnerstwo w drodze na Giełdę – (www.gpw.com.pl), w którym uczestniczą wiodący doradcy prawni i finansowi oraz autoryzowanym przez GPW doradcą dla spółek na rynku New Connect. Program jest dedykowany dla potencjalnych emitentów w celu umożliwienia im precyzyjnego wyboru zespołów doradczych do konstrukcji ofert publicznych.


Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszemu potencjałowi osobowemu (razem z radcami prawnymi i prawnikami stale współpracującymi – 36 prawników) jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybką i sprawną obsługę w pełnym zakresie, w tym także w zakresie zagadnień podatkowych.

Kancelaria przygotowana jest do prowadzenia obsługi prawnej w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, a w razie potrzeby również w języku słowackim i rosyjskim. Mamy swoje biura w Warszawie i dwa oddzielne biura w Krakowie. Współpracujemy również z kancelariami zagranicznymi (między innymi: Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Serbia oraz Ukraina) oraz prawnikami spoza Warszawy i Krakowa. Nasza kancelaria zasięgiem swojej działalności obejmuje całą Polskę.Kancelaria jest członkiem Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej a także Polsko -Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce.Realizując projekty dotyczące rynku kapitałowego stale współpracujemy z grupą wysokiej klasy specjalistów z zakresu finansów, bankowości, podatków oraz public relations/investor relations, co pozwala na zmniejszenie ryzyk projektu oraz maksymalne zintensyfikowanie prac i gwarantuje Klientowi kompleksową obsługę (od pomysłu do realizacji).
zobacz więcej

Godziny otwarcia:

W aktualizacji

Kontakt:

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/2002): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /var/www/vhosts/4/118281/webspace/httpdocs/prawnicy.krakow.pl/v2.1/app/template/newprawnicy/scripts/catalog/index/show/contact.phtml on line 21 Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /var/www/vhosts/4/118281/webspace/httpdocs/prawnicy.krakow.pl/v2.1/app/template/newprawnicy/scripts/catalog/index/show/contact.phtml on line 23 Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/4/118281/webspace/httpdocs/prawnicy.krakow.pl/v2.1/app/template/newprawnicy/scripts/catalog/index/show/contact.phtml on line 24
Miasto
Kraków
Adres
ul. Armii Krajowej 16
Kod pocztowy
30-150
Strona WWW
www.forystek.pl/

Zapewniamy:

W aktualizacji

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mapy udostępnione przez Google.pl