Notariusz KrakówPrawnicy Kraków

Informacje dla prawników

Szanowni Państwo, serwis prawnicy.krakow.pl to szansa wyjątkowej prezentacji oferowanych usług. Obecność na naszych stronach daje gwarancję, że petenci będą mogli uzyskać wszelkie konieczne informacje i znaleść pomoc w Państwa kancelarii. Dane zamieszczone w naszym serwisie są zgodne z obowiązującymi przepisami o wykonywaniu zawodu prawnika.

Kierując się dążeniem do udostępnienia petentom jak największego zbioru informacji na naszych stronach czasowo publikujemy również bezpłatne prezentacje.

BEZPŁATNA PREZENTACJA OBEJMUJE WYŁĄCZNIE PODSTAWOWE INFORMACJE A JEJ USUNIĘCIE MOŻE NASTĄPIĆ W KAŻDEJ CHWILI I BEZ ŻADNEGO POWIADOMIENIA.

Zamieszczenie informacji jest płatne według cennika dostępnego w redakcji i u naszych przedstawicieli a jej zakres wynika z rodzaju zakupionego pakietu informacyjnego. Istnieje możliwość selektywnego wybrania usług. Przykładowo przy zakupie pakietu „Standard” można dokupić poszczególne usługi z pakietów „Medium” i „Premium”.

Redakcja serwisu prawnicy.krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść przekazanych lub pozyskanych z ogólnodostępnych źródeł informacji, które są zamieszczone w serwisie.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mapy udostępnione przez Google.pl